Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

26.11.2017

Λειτουργία ειδικής δομής φοιτητικής μέριμνας και κοινωνικής αλληλεγγύης του Συλλόγου μεταπτυχιακών φοιτητών και υποψηφίων διδακτόρων του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας Ε.Κ.Π.Α.

Υπεύθυνοι δομής - Πληροφορίες: π. Σπυρίδων Κωνσταντής, Αναστάσιος Μπάλκος

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Σύλλογος μεταπτυχιακών φοιτητών και υποψηφίων διδακτόρων του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε συνεργασία με το Κέντρο Ενοριακής Αγάπης του Ιερού Ναού Αγίας Μαρίνης Άνω Ιλισίων της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών, εγκαινιάζει τη λειτουργία ειδικής δομής για θέματα φοιτητικής μέριμνας και κοινωνικής αλληλεγγύης.

• Υπεύθυνοι δομής - Πληροφορίες

- π. Σπυρίδων Κωνσταντής, Μ.Φ. Κατεύθυνσης Χριστιανικής Λατρείας
  κιν. (+30) 6978411511.
- Αναστάσιος Μπάλκος, Μ.Φ. Κατεύθυνσης Θρησκειολογίας
  κιν. (+30) 6975693434.
- Ειρήνη Κιαγιά, Μ.Φ. Κατεύθυνσης Βιβλικών Σπουδών
- e-mail: soctheol.uoa.gr[at]gmail[dot]com

Οι παροχές και δραστηριότητες της δομής είναι διαθέσιμες τόσο για μεταπτυχιακούς όσο και για προπτυχιακούς φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας, έπειτα από σχετική συνεργασία με τους υπεύθυνους και εφόσον πληρούνται οι κατάλληλες προϋποθέσεις.

• Διεύθυνση Κέντρου Ενοριακής Αγάπης

Παπαφλέσσα 26, 8η στάση Άνω Ιλισίων πλησίον Κτηρίου Θεολογικής Σχολής

• Παροχές και δραστηριότητες

(α) καθημερινό δωρεάν γεύμα ετοιμασμένο σε σύγχρονες και υγειονομικά άριστες εγκαταστάσεις