Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

09.12.2018

Επίσκεψη αγάπης και κοινωνικής αλληλεγγύης στο Ίδρυμα Περιθάλψεως Ατόμων με Νοητική Υστέρηση ή με σύνδρομο Down «Μαρία Κόκκορη» της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών (2018)

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 10:00 - Σημείο συνάντησης: Στη διεύθυνση του Ιδρύματος, Αγαμέμνονος και Προμηθέως 28 Άνω Γλυφάδα.

Εν όψει της εορτής των Χριστουγέννων το Τμήμα Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας του Ε.Κ.Π.Α και ο Πρόεδρος του Τμήματος Καθ. Σωτήριος Δεσπότης προσκαλεί τους φοιτητές και τις φοιτήτριες στην επίσκεψη αγάπης και κοινωνικής αλληλεγγύης στο Ίδρυμα Περιθάλψεως Ατόμων με Νοητική Υστέρηση ή με σύνδρομο Down της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών, «Μαρία Κόκκορη» την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 10:00.

Όσοι φοιτητές και φοιτήτριες έχουν τη δυνατότητα, μπορούν να κάνουν προφορά σε είδη προσωπικής υγιεινής (σαμπουάν, αφρόλουτρα, οδοντόκρεμες, οδοντόβουρτσες, κρεμοσάπουνα, σαπούνια, κρέμες, κάλτσες κ.λπ.).

Σημείο συνάντησης: Στη διεύθυνση του Ιδρύματος,  Αγαμέμνονος και Προμηθέως  28  Άνω Γλυφάδα.

Πρόσβαση: Μετρό ΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ και λεωφορείο 124 ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ

Πληροφορίες: