Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

17.10.2016

Εγγραφές ειδικής κατηγορίας ατόμων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις για το ακαδημαϊκό έτος 2016-17

Τετάρτη 19 έως Παρασκευή 21 Οκτωβρίου

και ώρα 11:00-13:00 , στη Γραμματεία του Τμήματος Θεολογίας

Παρακαλούνται οι εισαγόμενοι στο Τμήμα Θεολογίας με την ειδική κατηγορία ατόμων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις για το ακαδημαϊκό έτος 2016-17 να προσέλθουν για την εγγραφή τους από Τετάρτη 19 έως Παρασκευή 21 Οκτωβρίου και ώρα 11:00-13:00 , στο Γραφείο της Γραμματείας του Τμήματος, στο Κτήριο της Θεολογικής Σχολής στην Πανεπιστημιόπολη.

Τα απαραίτητα δικαιολογητικά που πρέπει ακριβώς να καταθέσουν στην Γραμματεία οι εισαγόμενοι αυτής της κατηγορίας εγγραφών επιτυχόντων, περιγράφονται στην υπ'αριθμ. Φ.151/ 169844 /Α5/ Ημ.12-10-2016 εγκύκλιο με (AΔΑ-Δι@ύγεια): ΩΨΣΙ4653ΠΣ-ΠΙ1 και η οποία έχει αναρτηθεί στη ΔΙΑΥΓΕΙΑ: PDF

Η εγγραφή μπορεί να γίνει επίσης  (με βεβαίωση του γνησίου της υπογραφής του ενδιαφερομένου),   με εξουσιοδότηση σε άλλο φυσικό πρόσωπο που θα διεκπεραιώσει την απαιτούμενη διαδικασία εκ μέρους του.

Κατά την προσέλευσή τους για εγγραφή, οι εισαχθέντες πρέπει να έχουν μαζί τους ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ αστυνομικής ταυτότητας ή άλλο δημόσιο έγγραφο, από το οποίο να αποδεικνύονται τα ονομαστικά τους στοιχεία και η ακριβής ημερομηνία γέννησης.

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος Θεολογίας