Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

13.09.2019

ΕΞΕΤΑΣΗ των ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΩΝ μαθημάτων του Καθηγητή Σωτηρίου Δεσπότη (Εξεταστική ΣΕΠ 2019)

Παρασκευή 27/09/2019, ώρα 09:45, προφορικά στο Γραφείο του διδάσκοντα

Παρακαλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που έχουν δηλώσει τα προαιρετικά μαθήματα του Καθηγητή κ. Σωτ. Δεσπότη να προσέλθουν την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου 2019, ώρα 9.45 στο γραφείο της κ. Αφροδίτης Αγαπητού (1ος όροφος γραφ. 105) προκειμένου να δηλώσουν το όνομά τους στους καταλόγους για την εξέταση. Η δήλωση θα γίνει μόνον  9.45-10.00 γιατί αμέσως θα ξεκινήσει η εξέταση.

Επίσης την ίδια ημέρα θα εξετασθούν προφορικά όσοι εκ του Νόμου δικαιούνται ή είχαν κάποιο κώλυμα [με αποδεικτικό (ιατρό, δικαστήριο κ.λπ.)] και δεν προσήλθαν κατά τήν ημέρα εξέτασης των υποχρεωτικών ή υποχρεωτικών κατ'  επιλογήν μαθημάτων του.

Προσοχή!  θα πρέπει να έχετε μαζί την φοιτητική σας ταυτότητα και να μήν καθυστερήσετε γιατί δεν θα υπάρξει άλλη ημερομηνία εξέτασης.

Εκ του γραφείου του Διδάσκοντος
Καθηγητή κ. Σωτ. Δεσπότη