Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

19.09.2017

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Ενημέρωση νεοεισαχθέντων για το ακαδ. έτος 2017-18 στο Τμήμα Θεολογίας ΕΚΠΑ

για την ολοκλήρωση της διαδικασίας εγγραφών

Mε την λήξη της ηλεκτρονικής προ-εγγραφής των επιτυχόντων, (βλ.σχετική ανακοίνωση ΕΚΠΑ
)
εκκρεμεί για την ολοκλήρωση της διαδικασίας εγγραφών, η απαραίτητη ταυτοποίηση των επιτυχόντων στις κατά τόπους Γραμματείες των Σχολών και Τμημάτων του Ιδρύματός, βάσει της κείμενης νομοθεσίας.

Σύμφωνα με την προγραμματισμένη διαδικασία, αναμένουμε την αποστολή των αντίστοιχων πινάκων (Ηλεκτρονικής προ-εγγραφής) από το ΥΠ.Π.Ε.Θ. για αντιπαραβολή με τους ονομαστικούς πίνακες επιτυχόντων.

Κατά συνέπεια, πολύ σύντομα θα υπάρξει (νέα) ανακοίνωση εκ μέρους της Γραμματείας, με τις τελικές οδηγίες για την ολοκλήρωση της εγγραφής εκ μέρους των επιτυχόντων.

Αμέσως μόλις αυτό καταστεί εφικτό θα τους αποδοθούν από την Γραμματεία του Τμήματος, οι Αριθμού Μητρώου φοιτητή/τριας, για να επιτραπεί η πρόσβαση ηλεκτρονικού λογαριασμού/κωδικών της εφαρμογής "My-studies" και των υπολοίπων Διαδικτυακών Υπηρεσιών του Τμήματος Θεολογίας.

Η έναρξη διδασκαλίας των μαθημάτων του Χειμερινού εξαμήνου  του Τμήματος Θεολογίας, έχει οριστεί την 2α Οκτωβρίου 2017.

Από την Γραμματεία του Τμήματος
Θεολογίας ΕΚΠΑ