Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

02.06.2017

Δήλωση για την προφορική εξέταση του Υποχρεωτικού Μαθήματος "Εισαγωγή στις Επιστήμες της Παιδαγωγικής"

για τους επί πτυχίω φοιτητές και φοιτήτριες

Ειδοποιούνται οι επί πτυχίω  φοιτητές του Τμήματος Θεολογίας που ενδιαφέρονται να εξεταστούν το ως άνω μάθημα ότι η εξέταση θα γίνει προφορικά   στο γραφείο του Επίκουρου Καθηγτητή κ.  Μάριου Κουκουνάρα-Λιάγκη (314/3ος ορ) κατά τις ημερομηνίες

- Πέμπτη 22/6/2017 και Παρασκευή 23/6/2017

Η εξέταση των φοιτητών  θα γίνει με το σύστημα των ομάδων και θα διαρκεί 30 λεπτά. Οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν μαζί τους για τη δήλωση  την φοιτητική τους ταυτότητα/πάσο.

Για τη δήλωση της  εξέτασης  καλούνται   να προσέλθουν στο γραφείο της  Γραμματείας του Τομέα (  ν.138 -1ος οροφ)  έχοντας τη φοιτητική ταυτότητα ή το πάσο μαζί τους.Η δήλωση θα γίνει τις εξής ημερομηνίες και ώρες:
Πέμπτη  8/6/2016 ώρα   12.00-15.00     ΚΑΙ     Τρίτη 13/6/2016  ώρα 12.00-15.00

Η δήλωση είναι  υποχρεωτική για την εξέταση. Σε περίπτωση αδυναμίας  προσέλευσης του ίδιου του/της φοιτητή/τριας  η δήλωση μπορεί να γίνει από άλλο φοιτητή/-τρια με τη φοιτητική ταυτότητα ή  το πάσο του/της.

- Διευκρίνιση: Πρωτίστως θα συμπληρωθεί η Παρασκευή  και εφόσον υπάρχει μεγάλος αριθμός επί πτυχίω φοιτητών/-τριών θα συμπληρωθεί η Πέμπτη.

Εκ της Γραμματείας,
του Τομέα Συστηματικής Θεολογίας