Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

04.12.2016

Βεβαιώσεις παρακολούθησης του Διεθνούς Συνεδρίου "Αριστοτέλης και Χριστιανισμός"

Λήψη σε ψηφιακή μορφή μέσω διαδικτύου

Οι βεβαιώσεις παρακολούθησης του Διεθνούς Συνεδρίου «Αριστοτέλης και Χριστιανισμός» το οποίο η Κοσμητεία της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργάνωσε 24 και 25 Νοεμβρίου 2016, είναι διαθέσιμες προς λήψη στην ακόλουθη διεύθυνση: https://goo.gl/SUuuIr

Οι ενδιαφερόμενοι θα βρουν στο σχετικό φάκελο τις βεβαιώσεις παρακολούθησης ταξινομημένες κατά αλφαβητική σειρά βάσει της ηλεκτρονικής διεύθυνσης (ή κατά προσέγγιση αυτής) την οποία δώσατε στη Γραμματεία του Συνεδρίου. Για την περιήγησή σας στην πλήρη έκταση του φακέλου, μεταβαίνετε στο τέλος του τρέχοντος παραθύρου διαλόγου και αναμένετε να φορτώσει τα επόμενα.

Μόλις εντοπίσετε τη βεβαίωσή σας, απλά ακολουθείτε τη γνωστή διαδικασία λήψης και αποθήκευσης του αρχείου στη συσκευή σας.

Για πληροφορίες ή αντιμετώπιση ενδεχόμενων ειδικών ζητημάτων μπορείτε να επικοινωνείτε αποκλειστικά μέσω του deantheol.uoa[at]gmail[dot]com (με όνομα, επώνυμο και e-mail).

Από την Οργανωτική Επιτροπή