Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

21.05.2017

Βεβαιώσεις παρακολούθησης του Θεολογικού Συμποσίου για τα 180 χρόνια Θεολογικών σπουδών στο ΕΚΠΑ

Διαθέσιμες σε ηλεκτρονική μορφή προς λήψη από το Διαδίκτυο

Οι βεβαιώσεις παρακολούθησης του τριήμερου Θεολογικού Συμποσίου το οποίο πραγματοποιήθηκε 9-11 Μαΐου 2017 με πρωτοβουλία της Κοσμητείας της Θεολογικής Σχολής Αθηνών με αφορμή τα 180 χρόνια ιστορίας τόσο του ΕΚΠΑ όσο και της Θεολογικής Σχολής και θέμα: «180 χρόνια θεολογικών σπουδών (1837-2017)», είναι διαθέσιμες σε ηλεκτρονική μορφή προς λήψη από το Διαδίκτυο: https://goo.gl/T7w1RF

Οι ενδιαφερόμενοι θα βρουν στο σχετικό φάκελο τις βεβαιώσεις παρακολούθησης ταξινομημένες κατά αλφαβητική σειρά, κατά κανόνα, βάσει των στοιχείων τα οποία είναι διαθέσιμα στη Γραμματεία του Συνεδρίου.

Για την περιήγησή σας στην πλήρη έκταση του φακέλου, μεταβαίνετε στο τέλος του τρέχοντος παραθύρου διαλόγου και αναμένετε να φορτώσει τα επόμενα. Μόλις εντοπίσετε τη βεβαίωσή σας, απλά ακολουθείτε τη γνωστή διαδικασία λήψης και αποθήκευσης του αρχείου στη συσκευή σας.

Υποστήριξη - πληροφορίες - ειδικά ζητήματα: Επικοινωνείτε αποκλειστικά μέσω του e-mail deatheol.uoa@gmail.com (με όνομα, επώνυμο και e-mail).

Από την Οργανωτική Επιτροπή