Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

07.10.2016

Ανακοίνωση για το το προαιρετικό μάθημα του Ζ΄ εξαμήνου: «Μεθοδολογία έρευνας και αξιολόγηση του εκπαιδευτικού θεολόγου στην τάξη - Πρακτική Άσκηση»

του Λέκτ. Μάριου Λιάγκη-Κουκουνάρα

Παρακαλούνται οι φοιτητές και φοιτήτριες, που επιθυμούν να παρακολουθήσουν το προαιρετικό μάθημα του Ζ΄ εξαμήνου: «Μεθοδολογία έρευνας και αξιολόγηση του εκπαιδευτικού θεολόγου στην τάξη - Πρακτική Άσκηση», το οποίο περιλαμβάνει  πρακτική-διδακτική άσκηση στο σχολείο και  είναι ένα από τα μαθήματα της Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας, να προσέλθουν την Πέμπτη 13 Οκτωβρίου 2016, στο Σπουδαστήριο (3ος όροφος), και ώρα 14:00, για τις εγγραφές. Η εγγραφή είναι απαραίτητη, διότι αν δεν γίνει, δεν θα μπορεί να δηλωθεί το μάθημα στη συνέχεια. Υπενθυμίζεται ότι το μάθημα δεν περιλαμβάνει γραπτή αξιολόγηση κατά την εξεταστική περίοδο.

Μάριος Κουκουνάρας Λιάγκης, Λέκτορας