Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

08.01.2017

Ανακοίνωση για τις δηλώσεις μαθημάτων-συγγραμμάτων στην Ηλεκτρονική Γραμματεία του ΕΚΠΑ

Χρήσιμες οδηγίες και υπενθυμίσεις από τη Γραμματεία του Τμήματος

1) Είναι απαραίτητο να γίνεται ορθός ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟΣ της Δήλωσης των Μαθημάτων στην εφαρμογή My-studies εκ μέρους των φοιτητών.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΟΔΗΓΙΑ:
www.theol.uoa.gr/fileadmin/theol.uoa.gr/uploads/PDF/SC_PDF201011/verifylessons.pdf

Kαταληκτική ημερομηνία δηλώσεων My-studies ως γνωστόν είναι η Κυριακή 22η Ιανουαρίου 2017.

2) Παρακαλούνται οι φοιτητές που έχουν εισαχθεί μέσω Κατατακτηρίων εξετάσεων από το ακαδ.έτος 2012-2013 μέχρι σήμερα, να προσέξουν για την ορθή καταχώρηση εκτός των μαθημάτων  και των συγγραμμάτων στην Εφαρμογή Δήλωσεων Μy-studies, δεδομένου ότι από το τρέχον ακαδ.έτος δικαιούνται και δωρέαν συγγράμματα, για τα μαθήματα χειμερινών εξαμήνων στα οποία θα εξεταστούν στην τρέχουσα εξεταστική περίοδο του Ιανουαρίου 2017.

Υπενθυμίζουμε ότι η εφαρμογή ΕΥΔΟΞΟΣ έχει όριο δηλώσεων συγγραμμάτων μέχρι (8)οκτώ.

3) Να ληφθούν κανονικά υπόψη όλες οι προηγούμενες  ανακοινώσεις στην Ιστοσελίδα του Τμήματος, σχετικά με τις ημερομηνίες-προθεσμίες Δηλώσεων Μαθημάτων - Συγγραμμάτων.

www.theol.uoa.gr/proboli-newn/enar3h-dhlosewn-ma8hmatwn-syggrammatwn-xeim-e3aminoy-a-e-2016-17-sto-systhma-ths-hlektronikis-grammateias-toy-ekpa-mystudies.html

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος Θεολογίας