Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

01.02.2019

Ανακοίνωση για την ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ειδικών κατηγοριών και επί πτυχίω φοιτητών στα μαθήματα του Καθηγητή Σωτηρίου Δεσπότη

Τρίτη 19 Φεβρουαρίου 2019, ώρα 13.30, στό Βιβλικο-αρχαιολογικό Μουσείο προφορικά

Οσοι φοιτητές και φοιτήτριες δικαιούνται εκ του νόμου να εξετασθούν προφορικά, όπως και οι επι πτυχίω που έχουν δηλώσει του θερινού εξαμήνου τα προαιρετικά μαθήματα του κ. Δεσπότη και δεν υπήρχαν ημερομηνίες στο πρόγραμμα εξετάσεων γιατί θα έπρεπε να συνεννοηθούν απευθείας μαζί του, θα πρέπει να γνωρίζουν ότι η προφορική τους εξέταση θα γίνει την Τρίτη 19 Φεβρουαρίου 2019, ώρα 13.30 στό Βιβλικο-αρχαιολογικό Μουσείο. Δεν θά υπάρξει άλλη ημερομηνία και θα πρέπει να έχουν μαζί τους τη φοιτητική τους ταυτότητα όπως και το δικαιολογητικό που τους επιτρέπει να δίνουν προφορικά.

Εκ του γραφείου του Διδάσκοντος
Καθηγητού κ. Σωτ. Δεσπότη