Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

07.10.2019

Ανακοίνωση για την εγγραφή στο μάθημα «Διδακτικές Ασκήσεις Θρησκευτικής Αγωγής σε Σχολικές Μονάδες και Αξιολόγηση Διδακτικού Έργου» (ΧΕ 2019-2020)

Διδάσκων: Επίκουρος Καθηγητής Μάριος Κουκουνάρας-Λιάγκης

Καλούνται οι φοιτητές/φοιτήτριες του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας, που σκοπεύουν να παρακολουθήσουν το μάθημα του Ζ΄ εξαμήνου «Διδακτικές Ασκήσεις Θρησκευτικής Αγωγής σε Σχολικές Μονάδες και Αξιολόγηση Διδακτικού Έργου», να προσέλθουν στο Γραφείο 125 (α' όροφος) την Τετάρτη 9, την Πέμπτη 10 ή την Παρασκευή 11 Οκτωβρίου 2019, και ώρα από 11.00' έως 14.00' προκειμένου να εγγραφούν για να συμμετάσχουν στην πρακτική - διδακτική άσκηση του εν λόγω μαθήματος.

Απαιτείται η επίδειξη Φοιτητικής Ταυτότητας. Γίνεται γνωστό ότι δεν επιτρέπεται η τηλεφωνική εγγραφή ή η εγγραφή μέσω αντιπροσώπου.

Από το Γραφείο Πρακτικής-Διδακτικής
Άσκησης του Τμήματος