Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

06.12.2018

Ανακοίνωση για τα μαθήματα της 11ης Δεκεμβρίου 2018 από την Κοσμητεία της Θεολογικής Σχολής

Δεν πραγματοποιηθούν μαθήματα κατά τη διάρκεια της Ημερίδας «Από το χειρόγραφο στο έντυπο, έως και το ηλεκτρονικό: το βιβλίο στη Θεολογική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών»

Με απόφαση της Κοσμητείας, κατά τη διάρκεια της Ημερίδας «Από το χειρόγραφο στο έντυπο, έως και το ηλεκτρονικό: το βιβλίο στη Θεολογική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών», η οποία θα πραγματοποιηθεί 11 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 09:30-16:00 στην Αίθουσα Οπτικοακουστικής Διδασκαλίας, δεν θα διεξαχθούν τα προγραμματισμένα μαθήματα, έτσι ώστε όλοι οι φοιτητές και φοιτήτριες της Σχολής να έχουν τη δυνατότητα να την παρακολουθήσουν.

Από την Κοσμητεία
της Θεολογικής Σχολής