Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

11.10.2017

Ανακοίνωση για τα μαθήματα "Εισαγωγή Π.Δ.",  "Εισαγωγή Κ.Δ."  και "Αρχαία Εβραϊκή Γλώσσα" της Τρίτης 17 Οκτωβρίου 2017

δεν θα πραγματοποιηθούν εν όψει του Διεπιστημονικού Συνεδρίου της Κοσμητείας της Θεολογικής Σχολής (17-18 Οκτωβρίου 2017)

Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που παρακολουθούν τά μαθήματα "Εισαγωγή Π.Δ.",  "Εισαγωγή Κ.Δ."  και "Αρχαία Εβραϊκή Γλώσσα" θα πρέπει να γνωρίζουν ότι την Τρίτη 17 Οκτωβρίου 2017 δεν πραγματοποιηθούν  οι παραδόσεις λόγω του Συνεδρίου που είναι αφιερωμένο τήν Εξαήμερο, το οποίο οφείλουν να παρακολουθήσουν.

Η αναπλήρωση των παραδόσεων του μαθήματος της Εισαγωγής της Κ.Δ. θα γίνει την Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2017 ώρα 10.15 μαζί με το προαιρετικό μάθημα "Ερμηνεία Ευαγγελικών και Αποστολικών Περικοπών".

Εκ του Γραφείου
του Διδάσκοντος Καθηγητού Σωτ. Δεσπότη