Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή Εκδήλωσης

Ανακοινώσεις για τις ΠΡΟΟΔΟΥΣ στα μαθήματα του Καθηγητή Σωτηρίου Δεσπότη

Όλες οι βαθμολογίες προόδων και εξεταστικής θα ανακοινωθούν πρός το τέλος της εξεταστικής συνολικά όλες μαζί καί όχι κατ' ιδίαν ή με επιμέρους ανακοινώσεις.

1. Όσοι φοιτητές και φοιτήτριες δικαιούνται εκ του νόμου να εξετασθούν προφορικά και δεν προσήλθαν στίς γραπτές προόδους στα μαθήματα του κ. Δεσπότη, θά πρέπει να προσέλθουν την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018, ώρα 10.30 στο γραφείο του για να εξετασθούν προφορικά στην ύλη που είχαν για τήν α΄πρόοδο. Για τήν ύλη των β΄ προόδων θα εξετασθούν καί πάλι προφορικά με ανακοίνωση  που θα αναρτηθεί μετά τίς 15 Ιανουρίου 2019.

2. Όσοι φοιτητές καί φοιτήτριες προσήλθαν στήν α΄ πρόοδο των μαθημάτων του κ. Δεσπότη θα προσέλθουν στήν β΄ πρόοδο χωρίς κάποια άλλη ιδιαίτερη ανακοίνωση για την βαθμολογία τους. Η β΄ πρόοδος στο μάθημα "Εισαγωγή στην Καινή Διαθήκη" θα πραγματοποιηθεί την  Τρίτη 15 Ιανουαρίου 2019, ώρα 10.00 στο Αμφιθέατρο  καί η β΄πρόοδος του μαθήματος "Εισαγωγή στήν Παλαιά Διαθήκη" την Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019,ώρα 10.00 στην Α΄ Αίθουσα. Στίς παραδόσεις των μαθημάτων τήν Τρίτη 18 Δεκεμβρίου 2018 θα γίνει ενημέρωση για τήν ύλη των β΄ προόδων.

3. Όσοι φοιτητές και φοιτήτριες δεν συμμετείχαν στίς προόδους, θα προσέλθουν κανονικά μέσα στην εξεταστική κατά τήν ημερομηνία εξέτασης των μαθημάτων και με ολόκληρη την ύλη. Επίσης όσοι αποτύχουν στίς προόδους  ή στις εξετάσεις του Ιανουαρίου 2019, θά δώσουν ξανά τον Σεπτέμβριο  ολόκληρη την ύλη.

4. Όλες οι βαθμολογίες προόδων και εξεταστικής θα ανακοινωθούν πρός το τέλος της εξεταστικής συνολικά όλες μαζί καί όχι κατ'  ιδίαν ή με επιμέρους ανακοινώσεις.

Εκ του Γραφείου του Διδάσκοντος
Καθηγητού κ. Σωτ. Δεσπότη