Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Συνέδρια » Προβολή συνεδρίου

Προβολή συνεδρίου

28.02.2011

Διήμερο Συμπόσιο και έκθεση στο πλαίσιο της δράσης "Υβριδική Πόλη"

Διήμερο Συμπόσιο 4 -5 Μαρτίου 2011

Έκθεση 5 -25 Μαρτίου 2011

Εργαστήριο από 28 Φεβρουαρίου 2011 - 5 Μαρτίου

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Το Ερευνητικό Πανεπιστημιακό Ινστιτούτο Εφηρμοσμένης Επικοινωνίας (ΕΠΙΕΕ), σε συνεργασία με το Εργαστήριο Νέων Τεχνολογιών του Τμήματος Επικοινωνίας και ΜΜΕ του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, σας προσκαλούν να παραβρεθείτε σε:

Συμπόσιο με τίτλο «Υβριδική Πόλη»

Αμφιθέατρο Ιωάννης Δρακόπουλος, Κεντρικό Κτίριο Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30)

4 - 5 Μαρτίου 2011

&

Έκθεση στο πλαίσιο της δράσης «Υβριδική Πόλη» με τίτλο:

«Κώδικες Ανυπακοής & Δυσλειτουργικότητας»

5 - 25 Μαρτίου 2011

Στο Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης

Η έκθεση θα περιλαμβάνει το καλλιτεχνικό αποτέλεσμα του εργαστηρίου με τον ίδιο τίτλο, το οποίο θα διεξαχθεί απο 28 Φεβρουαρίου ως 5 Μαρτίου.

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε δείτε τα συνημμένα αρχεία, καθώς και το σχετικό web site: www.media.uoa.gr/hybridcity

Δελτίο τύπου Συμποσίου και Εργαστηρίου