Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Συνέδρια » Προβολή συνεδρίου

Προβολή συνεδρίου

11.04.2016

4ο Πανελλήνιο Συνέδριο Γνωστικής Ψυχολογίας

Τελετή έναρξης: Πέμπτη 14 Απριλίου 2016, ώρα 19:00

Το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών και το Τμήμα Ψυχολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής, σε συνεργασία με τον Κλάδο Γνωστικής Ψυχολογίας της Ελληνικής Ψυχολογικής Εταιρείας, οργανώνουν το 4ο Πανελλήνιο Συνέδριο Γνωστικής Ψυχολογίας.

Η τελετή έναρξης του συνεδρίου θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 14 Απριλίου 2016 και ώρα 19.00΄στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Οι εργασίες του συνεδρίου θα συνεχιστούν στο κτήριο της Φιλοσοφικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών την Παρασκευή 15 Απριλίου και το Σάββατο 16 Απριλίου 2016 (Πανεπιστημιόπολη, Ιλίσια).

Σας προσκαλούμε να παραστείτε.

Ο Πρύτανης
Καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος