Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Προβολή εκδήλωσης

22.11.2017

Τελετή απονομής του τίτλου του Επίτιμου Καθηγητή του ΕΚΠΑ στην Α.Ε. τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας κ. Προκόπιο Παυλόπουλο

Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2017, ώρα 18:30

Επισυνάπτεται πρόσκληση για την τελετή απονομής του τίτλου του Επίτιμου Καθηγητή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στον Ομότιμο Καθηγητή της Νομικής Σχολής την Α. Ε. τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας Κύριο Προκόπιο Παυλόπουλο. Μετά το πέρας της τελετής απονομής θα ακολουθήσει η παρουσίαση του βιβλίου της Α.Ε. του Προέδρου της Δημοκρατίας Κυρίου Προκοπίου Παυλοπούλου με τίτλο: «Η Δημόσια Υπηρεσία – Μία ενδοσκόπηση του Δημοσίου Δικαίου».
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 22 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 18.30 στην Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).