Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

04.03.2011

Πέμπτη και Παρασκευή 17 & 18 Μαρτίου 2011

Η Βιβλιοθήκη Επιστημών Υγείας εγκαινιάζει ένα κύκλο επιστημονικών και πολιτιστικών εκδηλώσεων με το διήμερο Σεμινάριο με θέμα:"Ιατρική Επιστημονική Δημοσίευση στο πλαίσιο της Διεθνούς Βιβλιογραφίας".

Το Σεμινάριο πραγματοποιείται με την συνεργασία του Εργαστηρίου Υγιεινής, Επιδημιολογίας και Ιατρικής Στατιστικής της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών στο Αμφιθέατρο της Βιβλιοθήκης, Μικράς Ασίας και Δήλου 1, Γουδή την Πέμπτη και Παρασκευή 17 & 18 Μαρτίου 2011 .

Το σεμινάριο απευθύνεται σε προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές Ιατρικής, Νοσηλευτικής και Οδοντιατρικής.

Η είσοδος είναι ελεύθερη με προεγγραφές.

Το Πρόγραμμα του Σεμιναρίου

Η Αφίσα του Σεμιναρίου