Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

10.10.2016

Τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2016, ώρα 9:30

Η Ένωση Οικονομολόγων Εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε συνεργασία με τη Σχολή Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνουν ημερίδα με θέμα:

«Μεθοδολογία και Διδασκαλία των Οικονομικών-Κοινωνικών-Ιστορικών Επιστημών, ως Διακριτών Επιστημονικών Αντικειμένων στο Σχολείο»

Την Τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2016, ώρα 9:30 π.μ.,
Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Πανεπιστημίου 30 (κεντρικό κτήριο) - αίθουσα Αργυριάδη.

ΕΝΩΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ                              ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ