Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

31.01.2013

Ημερίδα: «Περιβάλλον και Υγεία: Η ατμοσφαιρική ρύπανση στην Αθήνα τώρα»

Η Ημερίδα «Περιβάλλον και Υγεία: Η ατμοσφαιρική ρύπανση στην Αθήνα τώρα» που διοργανώνεται στα πλαίσια του ΠΜΣ «Περιβάλλον και Υγεία. Διαχείριση Περιβαλλοντικών Θεμάτων με Επιπτώσεις στην Υγεία» της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σε σύμπραξη με την Σχολή Επιστημών Υγείας και Πρόνοιας του Τ.Ε.Ι. Αθηνών, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 1 Φεβρουαρίου 2013, στις 17:00-21:00 στο Αμφιθέατρο Ιωάννη Δρακοπούλου του Πανεπιστημίου Αθηνών, Πανεπιστημίου 30.

Πρόγραμμα Ημερίδας