Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

22.01.2013

Ημερίδα με θέμα «Περιβάλλον και Υγεία: Η ατμοσφαιρική ρύπανση στην Αθήνα τώρα»

Παρασκευή 1/2/2013, στις 17:00-21:00 στο Αμφιθέατρο Ιωάννη Δρακοπούλου του Πανεπιστημίου Αθηνών, Πανεπιστημίου 30.

Η Ιατρική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σε σύμπραξη με την Σχολή Επιστημών Υγείας και Πρόνοιας του Τ.Ε.Ι. Αθηνών, διοργανώνει στα πλαίσια του ΠΜΣ «Περιβάλλον και Υγεία. Διαχείριση Περιβαλλοντικών Θεμάτων με Επιπτώσεις στην Υγεία» ημερίδα με θέμα «Περιβάλλον και Υγεία: Η ατμοσφαιρική ρύπανση στην Αθήνα τώρα».

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 1 Φεβρουαρίου 2013, στις 17:00-21:00 στο Αμφιθέατρο Ιωάννη Δρακοπούλου του Πανεπιστημίου Αθηνών, Πανεπιστημίου 30.

Το Πρόγραμμα

Η Αφίσα