Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

29.11.2012

Ημερίδα με θέμα: "From cell observation to epigenetics. Does environment print on DNA? "

Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου 2012 και ώρα 17:30-22:00 στο κτήριο Κωστής Παλαμάς, Ακαδημίας 48 και Σίνα

Στα πλαίσια του ΠΜΣ «Περιβάλλον και Υγεία. Διαχείριση Περιβαλλοντικών Θεμάτων με Επιπτώσεις στην Υγεία» η Ιατρική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σε σύμπραξη με την Σχολή Επιστημών Υγείας και Πρόνοιας του Τ.Ε.Ι. Αθηνών, διοργανώνουν ημερίδα με θέμα:

"From celll observation to epigenetics. Does environment print on DNA?"

Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου 2012, στις 17:30-22:00 στο κτήριο Κωστής Παλαμάς, Ακαδημίας 48 και Σίνα.

Αφίσα Ημερίδας

Πρόγραμμα Ημερίδας