Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

09.04.2016

Ημερίδα με θέμα "Εφαρμογές της Νανοτεχνολογίας στις Επιστήμες Υγείας"

16-17/4/2016

Στο Συνεδριακό και Εκθεσιακό ΔΥΟ FORUM που διοργανώνεται το Σάββατο 16/4 και Κυριακή 17/4 στο Εκθεσιακό Κέντρο Metropolitan Expo (δίπλα στο Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος), Η Ελληνική Εταιρεία Νανοτεχνολογίας στις Επιστήμες Υγείας (ΕΛΕΝΕΠΥ), σε συνεργασία με το Β' Εργαστήριο Ακτινολογίας της Ιατρικής Σχολής του ΕΚΠΑ, υπό την αιγίδα του Πανεπιστημίου Αθηνών, διοργανώνουμε ημερίδα με θέμα "Εφαρμογές της Νανοτεχνολογίας στις Επιστήμες Υγείας" την Κυριακή 17/4 ώρες 14.00 - 15.00.

Και στις 2 ημέρες του Συνεδρίου, στον εκθεσιακό χώρο θα λειτουργεί περίπτερο της ΕΛΕΝΕΠΥ, όπου θα μπορείτε να ενημερωθείτε για τους σκοπούς και τις δραστηριότητες της εταιρείας και να συναντήσετε επιστήμονες με κοινά ενδιαφέροντα.

Με ιδιαίτερη εκτίμηση
Στάθης Ευσταθόπουλος