Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

29.09.2010

Ημερίδα: "Ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία και υγεία: επιστημονικές αντιπαραθέσεις ή ιδεολογικές συγκρούσεις;"

Παρασκευή 1 Οκτωβρίου 2010 και ώρα 19:30 στην Έπαυλη Xρηστοφή

Το Κέντρο Έρευνας και Πρόληψης Ατυχημάτων (Κ.Ε.Π.Α.) του Εργαστηρίου Υγιεινής, Επιδημιολογίας και Ιατρικής Στατιστικής της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών, η Ελληνική Εταιρία Κοινωνικής Παιδιατρικής και Προαγωγής της Υγείας, ο Σύλλογος Νέων Ιατρών και το Ενημερωτικό Πρόγραμμα για την Ηλεκτρομαγνητική Ακτινοβολία «ΕΝΗΓΜΑ», διοργανώνουν Ημερίδα με θέμα:

την Παρασκευή 1 Οκτωβρίου 2010 και ώρα 19:30 στην Έπαυλη Χρηστοφή (Δαβάκη-Πίνδου 53 και Χρήστου Χριστοφή, πλησίον Σιδηροδρομικού Σταθμού Νέου Φαλήρου).

Το Δελτίο Τύπου

Η Πρόσκληση