Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

02.11.2012

Γλώσσα και Εγκέφαλος - Β' κύκλο ομιλιών με θέμα "Αναπτυξιακές γλωσσικές διαταραχές"

Στο κεντρικό κτήριο του Πανεπιστημίου Αθηνών, Πανεπιστημίου 30

"Ο Τομέας Γλωσσολογίας του Τμήματος Φιλολογίας (ΕΚΠΑ) σας προσκαλεί στον¨Β' κύκλο ομιλιών του Γλώσσα και Εγκέφαλος με θέμα:

"Αναπτυξιακές γλωσσικές διαταραχές"

Οι ομιλίες θα πραγματοποιηθούν κατά την διάρκεια του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους (2012-2013) στο κεντρικό κτήριο του Πανεπιστημίου Αθηνών, Πανεπιστημίου 30, 18:30-20:00 μμ.

Οι ομιλίες απευθύνονται τόσο σε προπτυχιακούς όσο και σε μεταπτυχιακούς φοιτητές και είναι ανοιχτές στο ευρύ κοινό.

Δεν υπάρχει κανένα κόστος συμμετοχής, όπως επίσης δεν απαιτείται η εγγραφή σας για να παρακολουθήσετε τις ομιλίες αυτές.

Το Αναλυτικό Πρόγραμμα