Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

09.01.2013

Επιμορφωτικό σεμινάριο "ψυχο...παιδία"

Από 28 Ιανουαρίου έως 26 Ιουνίου 2013 Νέο Αμφιθέατρο «ΑΛΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ» στο Κεντρικό Κτίριο του Πανεπιστημίου Αθηνών

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών Σχολικής Ψυχολογίας και το Κέντρο Έρευνας και Εφαρμογών Σχολικής Ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Αθηνών σε συνεργασία με τον Κλάδο Σχολικής Ψυχολογίας της Ελληνικής Ψυχολογικής Εταιρείας (ΕΛ.Ψ.Ε.), σας προσκαλούν στο 7ο Έτος Επιμορφωτικών Σεμιναρίων για εκπαιδευτικούς και γονείς “Ψυχο-…παιδία” Θέματα ανάπτυξης και προσαρμογής των παιδιών στην οικογένεια και στο σχολείο.

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί από 28 Ιανουαρίου έως 26 Ιουνίου 2013 στο Νέο Αμφιθέατρο «ΑΛΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ» στο Κεντρικό Κτίριο του Πανεπιστημίου Αθηνών και ώρα: 18.00-19.30.

Πρόσκληση και Πρόγραμμα σεμιναρίου

Έντυπο Εγγραφής