Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

24.01.2013

Εκπαιδευτικό Σεμινάριο "Διαταραχές στο Φάσμα του Αυτισμού - Σύγχρονες Προσεγγίσεις Τεκμηριωμένη Πρακτική"

2 Φεβρουαρίου 2013 στο Χωρέμειο Αμφιθέατρo

Η Ελληνική Εταιρεία Ψυχικής Υγιεινής και Νευροψυχιατρικής του Παιδιού σε συνεργασία με το Ειδικό Ιατρείο Διάχυτων Διαταραχών της Ανάπτυξης της Παιδοψυχιατρικής Κλινικής του Πανεπιστημίου Αθηνών, Νοσοκομείο Παίδων «Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ» και το Eιδικό Κέντρο Αναπτυξιακής & Συμπεριφορικής Παιδιατρικής  της Α΄ Παιδιατρικής Κλινικής του Πανεπιστημίου Αθηνών, Νοσοκομείο Παίδων «Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ», διοργανώνουν Εκπαιδευτικό Σεμινάριο με θέμα:

Το Εκπαιδευτικό Σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στις 2 Φεβρουαρίου στο Χωρέμειο Αμφιθέατρο.

Πρόγραμμα Σεμιναρίου