Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

20.02.2014

6η Ημερίδα Ενημέρωσης για τη Δράση "Κάλλιπος" - «Ελληνικά Ακαδημαϊκά Ηλεκτρονικά Συγγράμματα και Βοηθήματα»

Πέμπτη 27 Φεβρουαρίου 2014

Tην Πέμπτη 27 Φεβρουαρίου 2014, στις 10:00 π.μ., στο Αμφιθέατρο «Ιωάννης Δρακόπουλος»,στο Πανεπιστήμιο Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30), θα πραγματοποιηθεί η 6η ημερίδα ενημέρωσης για τη Δράση «Κάλλιπος» - «Ελληνικά Ακαδημαϊκά Ηλεκτρονικά Συγγράμματα και Βοηθήματα».

Θα δοθεί η ευκαιρία για την πλήρη ενημέρωση των ενδιαφερομένων (υποψήφιων συγγραφέων) για τις προσκλήσεις της Δράσης «Ε.Α.Η.Σ.Β.»:

• 2η Πρόσκληση/«Φυσικές Επιστήμες»
  • 3η Πρόσκληση/«Ιατρικές Επιστήμες-Επιστήμες Ζωής»
  • 4η Πρόσκληση/«Οικονομικές, Πολιτικές, Κοινωνικές, Γεωπονικές Επιστήμες»
  • 5η Πρόσκληση/«Ανθρωπιστικές και Νομικές Επιστήμες, Επιστήμες Τεχνών και Γραμμάτων».

Πρόσκληση Ημερίδας (αρχείο .pdf)

Πρόγραμμα Ημερίδας (αρχείο .pdf)