Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Ημερίδες - Σεμινάρια » Προβολή ημερίδας

Προβολή ημερίδας

13.05.2011

1η Επιστημονική Ημερίδα του ΠΜΣ: «Μουσική Κουλτούρα και Επικοινωνία: Ανθρωπολογικές και Επικοινωνιακές Προσεγγίσεις της Μουσικής»

1η Επιστημονική Ημερίδα του Διατμηματικού Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών

Τμήμα Μουσικών Σπουδών - Τμήμα Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης

Το Διατμηματικό Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών «Μουσική Κουλτούρα και Επικοινωνία: Ανθρωπολογικές και Επικοινωνιακές Προσεγγίσεις της Μουσικής» διοργανώνει την 1η Επιστημονική Ημερίδα με αντικείμενο την παρουσίαση των διπλωματικών εργασιών των αποφοίτων του. Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 28 Μαΐου 2011 (9.30-17.00) στο Αμφιθέατρο «Ι. Δρακόπουλος» στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου Αθηνών στα Προπύλαια.

Πρόγραμμα ημερίδας