Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

07.06.2012

« Τμήμα Νοσηλευτικής: Πανεπιστημιακές Δομές στο Νέο Νοσοκομείο Κηφισιάς οι ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ»

Πέμπτη 14 Ιουνίου, ώρα 19.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών

Το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών και το Τμήμα Νοσηλευτικής του  Πανεπιστημίου Αθηνών οργανώνουν εκδήλωση με θέμα:

«  Τμήμα Νοσηλευτικής: Πανεπιστημιακές Δομές στο Νέο Νοσοκομείο Κηφισιάς  οι  ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ».

Η εκδήλωση  θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 14 Ιουνίου, ώρα 19.00 στη Μεγάλη Αίθουσα  του Πανεπιστημίου Αθηνών (Κεντρικό Κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Σας προσκαλούμε να παραστείτε.

Ο Πρύτανης

Θεοδόσιος Ν. Πελεγρίνης

Χρονικό όριο προσέλευσης: 18.45΄                                                                    Άτομα 2

Το Πρόγραμμα