Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

27.06.2016

Τελετή για την παρουσίαση των συμμετοχών και διακρίσεων φοιτητών της Νομικής Σχολής σε διεθνείς νομικούς διαγωνσιμούς

Τετάρτη 6 Ιουλίου 2016, ώρα 12.00

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στην τελετή για την παρουσίαση των συμμετοχών και διακρίσεων φοιτητών της Νομικής Σχολής σε διεθνείς νομικούς διαγωνισμούς.

Η Α.Ε. ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κύριος Προκόπιος Παυλόπουλος θα τιμήσει με την παρουσία του την τελετή που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 6 Ιουλίου 2016 και ώρα 12.00 στην Μεγάλη Αίθουσα του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Ο Πρύτανης

Καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος