Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

17.05.2016

Παρουσίαση του βιβλίου του πρ. Υπουργού κ. Ευριπίδη Στυλιανίδη

Τετάρτη, 25 Μαΐου 2016 και ώρα 19.00

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στην εκδήλωση για την παρουσίαση του νέου βιβλίου του Διδάκτορα Συνταγματικού Δικαίου του Πανεπιστημίου του Αμβούργου, πρ. Υπουργού και τ. Βουλευτή Ροδόπης κυρίου Ευριπίδη Στ. Στυλιανίδη, με τίτλο:

«ΘΡΑΚΗ: Το Επόμενο Βήμα…»

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 25 Μαΐου 2016 και ώρα 19.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Η Α.Ε. ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κύριος Προκόπιος Παυλόπουλος θα τιμήσει την εκδήλωση με την παρουσία του.