Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

23.04.2014

Μουσική εκδήλωση Μονάδας Ανακουφιστικής Αγωγής

28 Απριλίου 2014, 20:00 μ.μ.

Η Μονάδα Ανακουφιστικής Αγωγής «Τζένη Καρέζη» του Α' Εργαστηρίου Ακτινολογίας της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, οργανώνει στις 28 Απριλίου 2014 στις 20:00 μ.μ. μεγάλη καλλιτεχνική εκδήλωση, τα έσοδα της οποίας θα διατεθούν για την ενίσχυση της λειτουργίας της.

Η εκδήλωση στην οποία θα λάβουν μέρος γνωστά ονόματα του καλλιτεχνικού κόσμου (Αλκαίου Λ., Δήμου Ε., Ζήνα Π., Ζιώγαλας Ν., Ηρώ, Κονιτοπούλου Ν., Μακεδόνας Κ., ONIRAMA, Πετράκης Π., Σαμπάνης Γ., Τσακνής Δ.) που έχουν προσφερθεί αφιλοκερδώς θα πραγματοποιηθεί στο Κλειστό Ολυμπιακό Κέντρο Πάλης στα Άνω Λιόσια, με γενική είσοδο 10 ευρώ.

Η εκδήλωση τελείται υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Δυτικής Αττικής και της Περιφερειακής Ενότητας Δυτικής Αττικής.

Κλειστό Ολυμπιακό Κέντρο Πάλης  Άνω Λιόσια (Αττική Οδός-Έξοδος 5: Περιφερειακή Αιγάλεω, Άνω Λιόσια).

Εκδήλωση

Αφίσα