Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

03.09.2014

Κλινική και Εργαστήριο Παθολογικής Φυσιολογίας με Διευθυντή τον Χαράλαμπο Μ. Μουτσόπουλο - Αναδρομή 18 ετών

Πέμπτη 11 Σεπτεμβρίου 2014, ώρα 19:00

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

O Διευθυντής της Κλινικής και του Εργαστηρίου της Παθολογικής Φυσιολογίας Καθηγητής Αθανάσιος Γ. Τζιούφας έχει την ευχαρίστηση και την τιμή να σας προσκαλέσει στην επιστημονική εκδήλωση με τίτλο:

Κλινική και Εργαστήριο Παθολογικής Φυσιολογίας με Διευθυντή τον Χαράλαμπο Μ. Μουτσόπουλο -Αναδρομή 18 ετών (1993-2011)

Ομιλητές:

• Ομότιμος Καθηγητής Ιωάννης Βολανάκης, Ιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Birmingham, Alabama, USA
• Καθηγητής Μαρίνος Δαλάκας, Ιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Αθηνών
• Καθηγητής Γεώργιος Κόλλιας, Ιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Αθηνών, Ακαδημαϊκός
• Καθηγητής Αθανάσιος Τζιούφας, Ιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Αθηνών

Αντιφώνηση:

• Ομότιμος Καθηγητής Χαράλαμπος Μ. Μουτσόπουλος

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 11 Σεπτεμβρίου 2014, στις 19.00 στην Αίθουσα Τελετών του Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30).

Πληροφορίες: Γραμματεία Παθολογικής Φυσιολογίας, Τηλ. 210 746 2512 -14