Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

08.03.2016

Επιστημονική Εκδήλωση για τα 80 χρόνια λειτουργίας της Θεραπευτικής Κλινικής-ΓΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Τρίτη 15 Μαρτίου 2016 και ώρα 19.00

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και Διευθυντής της Θεραπευτικής Κλινικής (ΓΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ) της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στην επιστημονική εκδήλωση που οργανώνεται με την ευκαιρία της συμπλήρωσης 80 χρόνων λειτουργίας της Κλινικής με τίτλο:

«Θεραπευτική Κλινική: 80 χρόνια»

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 15 Μαρτίου 2016 και ώρα 19.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών ( κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).