Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

30.09.2016

Εναρκτήρια συνεδρία του ιδρυτικού συνεδρίου της Ευρωπαϊκής Ένωσης Ομοτίμων Καθηγητών

Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 19.30

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών καθηγητής κύριος Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος και ο Πρόεδρος του Σώματος Ομοτίμων Καθηγητών του Πανεπιστημίου Αθηνών
ομότιμος καθηγητής κύριος Διονύσιος Κόκκινος έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν στην εναρκτήρια συνεδρία του ιδρυτικού συνεδρίου της Ευρωπαϊκής Ένωσης Ομοτίμων Καθηγητών.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή, 30 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 19.30 στην Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Η Α.Ε. ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κύριος Προκόπιος Παυλόπουλος θα τιμήσει την εκδήλωση με την παρουσία του.

Ο Πρύτανης

Καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος