Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

19.09.2017

Εκδήλωση υποδοχής εισερχομένων φοιτητών διεθνών ανταλλαγών ERASMUS+ και διμερών διεθνών συμφωνιών του ΕΚΠΑ

Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017, ώρα 10:00

Επισυνάπτεται πρόσκληση για την εκδήλωση υποδοχής των εισερχομένων φοιτητών των διεθνών ανταλλαγών του ΕΚΠΑ. μέσω του προγράμματος ERASMUS+ και των διμερών διεθνών συμφωνιών, οι οποίοι θα φοιτήσουν στο 'Ίδρυμα κατά το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2017-18. Η εκδήλωση οργανώνεται από τη Διεύθυνση Δημοσίων Σχέσεων και Ιστορίας και θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 10.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).