Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

Εκδήλωση του ΠΜΣ "Διοίκηση και Οικονομική Τηλεπικοινωνιακών Δικτύων"

Πέμπτη 1 Ιουνίου 2017, ώρα 17:00

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών "Διοίκηση και Οικονομική Τηλεπικοινωνιακών Δικτύων" διοργανώνει μια ιδιαίτερα σημαντική εκδήλωση, η οποία απευθύνεται στους μελλοντικούς, στους ενεργούς φοιτητές αλλά και στους αποφοίτους του προγράμματος, την Πέμπτη 1 Ιουνίου 2017.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 17:00 μμ στην αίθουσα Α1, στο ΕΚΠΑ, Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, Πανεπιστημιούπολη Ιλίσια.

Θα πραγματοποιηθεί παρουσίαση του Προγράμματος Σπουδών από διδάσκοντες Καθηγητές. Με τη συνδρομή διακεκριμένων αποφοίτων του Προγράμματος, θα συζητηθούν οι επαγγελματικές προοπτικές των αποφοίτων.