Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

02.11.2012

Εκδήλωση προς τιμήν του αείμνηστου υφηγητή της Ιατρικής Σχολής Γρηγορίου Λαμπράκη

9 Νοεμβρίου και ώρα 19.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών

To Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών και η Μονάδα Ενδοκρινολογίας Σακχαρώδη Διαβήτη και Mεταβολισμού (Β΄ Μαιευτική και Γυναικολογική Κλινική) του Αρεταιείου Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου  σε συνεργασία με την  Ελληνική Ενδοκρινολογική Εταιρεία-Πανελλήνια Ένωση Ενδοκρινολόγων οργανώνουν εκδήλωση προς τιμήν του αείμνηστου  υφηγητή της Ιατρικής Σχολής Γρηγορίου Λαμπράκη για την συμβολή του στην πρόοδο της Ενδοκρινολογίας στην Ελλάδα.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή, 9 Νοεμβρίου και ώρα 19.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Το Πρόγραμμα της εκδήλωσης