Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

10.10.2017

Εκδήλωση με αφορμή την έκδοση της ποιητικής συλλογής "Μώλυ" του καθηγητή Αντωνίου Μακρυδημήτρη

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2017, ώρα 19:00

Επισυνάπτεται πρόσκληση για την εκδήλωση που οργανώνει το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών με θέμα : " Το Μώλυ στην ποίησή μας " με αφορμή την έκδοση της ποιητικής συλλογής " Μώλυ " του καθηγητή Αντωνίου Μακρυδημήτρη από τις εκδόσεις "Μελάνι",  η οποία θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα, 16 Οκτωβρίου 2017  και ώρα 19.00 στο αμφιθέατρο "Άλκης Αργυριάδης" του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Η Α.Ε. ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κύριος Προκόπιος Παυλόπουλος θα τιμήσει την εκδήλωση με την παρουσία του.