Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Συνέδρια » Εκδηλώσεις » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

20.04.2012

Εκδήλωση με θέμα «Το διαδίκτυο στον κόσμο και ο κόσμος του διαδικτύου. Συμπεράσματα από το World Internet Project»

Τρίτη, 24 Απριλίου 2012, στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου Αθηνών

Το Ερευνητικό Πανεπιστημιακό Ινστιτούτο Εφηρμοσμένης Επικοινωνίας και το Τμήμα Επικοινωνίας & ΜΜΕ του Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνουν για έβδομη συνεχή χρονιά τον κύκλο διαλέξεων «Ζητήματα Επικοινωνίας».

Σας προσκαλούμε να παρευρεθείτε στην τέταρτη εκδήλωσή μας, με θέμα:

Παρουσιάζεται για πρώτη φορά στο ελληνικό κοινό το World Internet Project (WIP), μια διεθνής συνεργασία 35 ινστιτούτων, ερευνητικών κέντρων και πανεπιστημιακών τμημάτων που συντονίζονται από το Center of Digital Future της Annenberg School, USC.  Εταίρος του  WIP είναι και η Κύπρος, όχι όμως η Ελλάδα.

Το Δελτίο Τύπου

Η Αφίσα