Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Κοινωνική Δράση » Προβολή Κοινωνικής Δράσης

Προβολή Κοινωνικής Δράσης

16.02.2016

Ιατρείο Κοινωνικής Αποστολής: 4 χρόνια προσφοράς

Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου 2016 και ώρα 19:00

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος, ο Πρόεδρος του Ιατρικού Συλλόγου Αθηνών κύριος Γεώργιος Πατούλης και ο Διευθυντής της «ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ» της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών κύριος Κωνσταντίνος Δήμτσας έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν στην εκδήλωση που οργανώνουν ο Ιατρικός Σύλλογος και η «ΑΠΟΣΤΟΛΗ» για τη συμπλήρωση 4 ετών λειτουργίας του Ιατρείου Κοινωνικής Αποστολής.

Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα παρουσιαστεί ο Απολογισμός του Έργου του Ιατρείου Κοινωνικής Αποστολής και θα τιμηθούν οι Εθελοντές για την προσφορά τους στους συνανθρώπους μας και ο Τηλεοπτικός Σταθμός ΣΚΑΙ.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί παρουσία του Μακαριωτάτου Αρχιεπισκόπου Αθηνών και πάσης Ελλάδος κυρίου Ιερωνύμου την Δευτέρα, 22 Φεβρουαρίου 2016 και ώρα 19.00 στην Μεγάλη Αίθουσα του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).