Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Κοινωνική Δράση » Προβολή Κοινωνικής Δράσης

Προβολή Κοινωνικής Δράσης

12.02.2016

Διήμερο Αγωνιστικού Προσανατολισμού (Orienteering)

12 - 13 Φεβρουαρίου 2016

Η Σχολή Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Σ.Ε.Φ.Α.Α.) και το International Orienteering Federation διοργανώνουν Διήμερο Αγωνιστικού Προσανατολισμού (Orienteering) 12 και 13 Φεβρουαρίου 2016.

Αναλυτικότερα, η Διεθνής Ομοσπονδία Αγωνιστικού Προσανατολισμού και η Σχολή Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε συνεργασία με τον Αθλητικό, Πολιτιστικό και Περιβαλλοντικό Σύλλογο "ΑΕΤΟΣ" Αφιδνών, την εταιρεία χρονομέτρησης αγώνων Orienteering "SportIdent" και την Περιφέρεια Αττικής, σας προσκαλούν στο "Διήμερο Ανάπτυξης Αγωνιστικού Προσανατολισμού" στην Αθήνα, την Παρασκευή 12 και το Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2016.

Παρασκευή 12/02/2016: Σεμινάριο Αθλήματος και Διοργάνωσης Αγώνων
Τόπος: Σχολή Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού