Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Γενικές Ανακοινώσεις » Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

13.01.2014

Υποβολή αιτήσεων μέχρι 3 Φεβρουαρίου 2014

To Κέντρο Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Επιμόρφωσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστήμιου Αθηνών (ΕΚΠΑ), στο πλαίσιο του προγράμματος «Αξιολόγηση και Διασφάλιση Ποιότητας στην Εκπαίδευση», IB’ κύκλος με Κ.Ε. 11503 οργανώνει το ακόλουθο Επιμορφωτικό Πρόγραμμα:

Social Media: Κάνοντας τα Πρώτα Βήματα – Υλοποιώντας την Στρατηγική της Αξιολόγησης,12 ώρες (Κωδ. SMED) – Έναρξη Μαθημάτων Τετάρτη 5/2/2014

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα «Social Media: Κάνοντας τα πρώτα Βήματα – Υλοποιώντας την Στρατηγική της αξιολόγησης», έχει ως στόχο αφενός την παρουσίαση των σημαντικότερων μέσων κοινωνικής δικτύωσης και αφετέρου στην αξιοποίηση τους στην υλοποίηση προγραμμάτων αξιολόγησης εκπαιδευτικού έργου.

Η λήξη υποβολής των αιτήσεων για τo Επιμορφωτικό Πρόγραμμα είναι  στις 3 Φεβρουαρίου 2014

Το κόστος συμμετοχής είναι 120 ευρώ, και 70 ευρώ για φοιτητές, ανέργους και υπαλλήλους του ΕΚΠΑ. Το ποσό καταβάλλεται εφ άπαξ στην αρχή του σεμιναρίου.

Όταν πραγματοποιηθεί η συμπλήρωση των απαιτούμενων συμμετοχών ανά τμήμα με βάση τη λίστα εκδήλωσης ενδιαφέροντος, ενημερώνονται οι ενδιαφερόμενοι για τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθηθεί για την ολοκλήρωση της συμμετοχής τους.

Με την ολοκλήρωση του Επιμορφωτικού Προγράμματος, θα χορηγηθεί  στους συμμετέχοντες «Πιστοποιητικό Επιμόρφωσης στο Θεματικό Αντικείμενο Social Media: Κάνοντας τα πρώτα Βήματα – Υλοποιώντας την Στρατηγική της Αξιολόγησης».