Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Γενικές Ανακοινώσεις » Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

08.04.2013

Σεμινάριο Πυρασφάλειας

Πέμπτη 18 Απριλίου 2013 και ώρα 12.00 στο Αμφιθέατρο Α-13*

Κοσμητεία Σχολής Θετικών Επιστημών

Σας γνωρίζουμε ότι στα πλαίσια της προσπάθειας για την ασφάλεια προσωπικού, φοιτητών και εγκαταστάσεων της Σχολής Θετικών Επιστημών από τον κίνδυνο πυρκαϊάς οργανώνεται Σεμινάριο Πυρασφάλειας από αξιωματικό της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας την Πέμπτη 18 Απριλίου 2013 και ώρα 12.00 στο Αμφιθέατρο Α-13*.

Θα ακολουθήσει Γυμνάσιο Πυρόσβεσης στο Αίθριο πλησίον του Κυλικείου Χημικού Τμήματος.

Το Σεμινάριο είναι αναγκαίο να παρακολουθήσουν τα μέλη των Ομάδων Πυρασφάλειας των Τμημάτων, οι υπεύθυνοι Εργαστηριακών Μονάδων, μέλη ΙΔΑΧ και ΕΤΕΠ που απασχολούνται σε Εργαστηριακές Μονάδες καθώς και υποψήφιοι Διδάκτορες και μεταπτυχιακοί φοιτητές.

Η παρακολούθηση των εμπλεκομένων στις διαδικασίες Πυρασφάλειας θα καταγραφεί προκειμένου να ενημερωθούν σχετικά οι Πρόεδροι των Τμημάτων.

Πληροφορίες: Αναπλ. Καθηγητής Παν. Σταυρινός, 210 727 6416, 6934237815, pstavrin@math.uoa.gr

*  Το Αμφιθέατρο Α-13 βρίσκεται στο βάθος του διαδρόμου από την κεντρική είσοδο του Τμήματος Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος.