Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Γενικές Ανακοινώσεις » Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

20.04.2011

Πρόσκληση προσωπικού Βιβλιοθηκών σε Ενημερωτική Συνάντηση για τους Σταθμούς Εργασίας Βιβλιοθηκών για ΦμεΑ

Τρίτη 3 Μαϊου 2011 και ώρα 11.30-13.30 στο κτήριο της Σχολής Θετικών Επιστημών (Πανεπιστημιούπολη)

Η Βιβλιοθήκη της Σχολής Θετικών Επιστημών (ΒΣΘΕ) σε συνεργασία με τη Μονάδα Προσβασιμότητας ΦμεΑ διοργανώνει την Τρίτη 3 Μαϊου 2011 και ώρα 11.30-13.30 στο κτήριό της (Πανεπιστημιούπολη) ενημερωτική συνάντηση για τους Σταθμούς Εργασίας Βιβλιοθηκών για Φοιτητές με Αναπηρία (ΦμεΑ). Στο πλαίσιο της συνάντησης θα γίνει  ενημέρωση για τις δυνατότητες και τον τρόπο λειτουργίας των Σταθμών Εργασίας Βιβλιοθηκών για ΦμεΑ καθώς και παρουσίαση των τεσσάρων νέων σταθμών εργασίας της ΒΣΘΕ.

Το Έγγραφο-Πρόσκληση