Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Γενικές Ανακοινώσεις » Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

14.06.2013

Παράταση υποβολής αιτήσεων για το θερινό σχολείο με θέμα: «Βιοποικιλότητα: Νέες προσεγγίσεις και εφαρμογές στην εκπαίδευση»

Η καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων μετατίθεται για 21 Ιουνίου 2013

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω αρκετών ανάλογων αιτημάτων

• η καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων για το θερινό σχολείο μετατίθεται για 21 Ιουνίου,
  • το πρόγραμμα και η διάρκεια του θερινού σχολείου τροποποιείται (παρακαλούμε δείτε επισυναπτόμενο αρχείο) και θα λήξει την Κυριακή 31/6/2013 το απόγευμα και ώρα που θα διευκολύνει την αναχώρηση με το πλοίο της γραμμής. Κατ’ αυτόν τον τρόπο μειώνεται και το κόστος διαμονής των συνέδρων.

Τη Δευτέρα 1/7 θα πραγματοποιηθεί οικοπεριήγηση στο μονοπάτι Άρνη-Προφήτης Ηλίας στην οποία η συμμετοχή είναι προαιρετική.

Το πρόγραμμα