Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Γενικές Ανακοινώσεις » Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

19.07.2013

Επιμορφωτικό πρόγραμμα: Social Media: Κάνοντας τα πρώτα Βήματα – Υλοποιώντας την Στρατηγική της Aξιολόγησης

Παράταση υποβολής αιτήσεων μέχρι την Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2013

To Κέντρο Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Επιμόρφωσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστήμιου Αθηνών (ΕΚΠΑ), στο πλαίσιο του προγράμματος με Κ.Ε. 11503 οργανώνει τα ακόλουθα Επιμορφωτικά Προγράμματα:

Social Media: Κάνοντας τα πρώτα Βήματα – Υλοποιώντας την Στρατηγική της Aξιολόγησης, 12 ώρες. (κωδ. SMED) – Έναρξη Μαθημάτων Δευτέρα 11/09/2013, που έχει ως στόχο την αξιοποίηση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης στην υλοποίηση προγραμμάτων αξιολόγησης εκπαιδευτικού υλικού.

Το Επιμορφωτικό Πρόγραμμα απευθύνεται σε :

• Εργαζομένους σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα
  • Εκπαιδευτικούς όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης
  • Εκπαιδευτές και Στελέχη Συνεχιζόμενης Κατάρτισης και Δια Βίου Μάθησης
  • Παιδαγωγούς, Συμβούλους Σχεδιασμού Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων
  • Φοιτητές όλων των εκπαιδευτικών αντικειμένων, οι οποίοι θα απασχοληθούν στο χώρο της εκπαίδευσης.
  • Εργαζόμενους σε Πανεπιστήμια, Μονάδες Διασφάλισης Ποιότητας και εκπαιδευτικούς οργανισμούς.
  • Κάθε ενδιαφερόμενο.

Για περισσότερες πληροφορίες για τις προϋποθέσεις συμμετοχής και τις θεματικές ενότητες εκπαίδευσης θα βρείτε στο πλήρες κείμενο της ανακοίνωσης.

Παράταση υποβολής αιτήσεων μέχρι την Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2013

Αίτηση συμμετοχής