Κεντρική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Ανακοινώσεις » Γενικές Ανακοινώσεις » Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

Προβολή Γενικής Ανακοίνωσης

29.01.2013

Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα Αξιολόγηση και Διασφάλιση Ποιότητας στην Εκπαίδευση- Γ' Κύκλος

Λήξη υποβολής των αιτήσεων 11/2/2013

To Κέντρο Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Επιμόρφωσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστήμιου Αθηνών (ΕΚΠΑ), στο πλαίσιο του προγράμματος με Κ.Ε. 11503 οργανώνει τα ακόλουθα Επιμορφωτικά Προγράμματα:

•  Αξιολόγηση και Διασφάλιση Ποιότητας στην Εκπαίδευση, 50 ώρες. (Κωδ.: EQUAS 3)
  • Χρήση Λογισμικών (SPSS, EXCEL) στην Αξιολόγηση και Διασφάλιση Ποιότητας στην Εκπαίδευση, 20 ώρες. (Κωδ.: SPSS)

• Εφαρμογή Εργαλείων Διοίκησης Ολικής Ποιότητας στους Εκπαιδευτικούς Οργανισμούς, 20 ώρες. (Κωδ.: ISO)

Το Επιμορφωτικό Πρόγραμμα απευθύνεται σε :

• Εκπαιδευτικούς όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης
  • Εκπαιδευτές και Στελέχη Συνεχιζόμενης Κατάρτισης και Δια Βίου Μάθησης
  • Παιδαγωγούς, Συμβούλους Σχεδιασμού Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων
  • Φοιτητές όλων των εκπαιδευτικών αντικειμένων, οι οποίοι θα απασχοληθούν στο χώρο της εκπαίδευσης.
  • Εργαζόμενους σε Πανεπιστήμια, Μονάδες Διασφάλισης Ποιότητας και εκπαιδευτικούς οργανισμούς.
  • Κάθε ενδιαφερόμενο.

Τα Επιμορφωτικά Προγράμματα θα διεξαχθούν σε αίθουσες του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Το πλήρες κείμενο

Η Αίτηση